PVCh dangos - turi daug puikių savybių, atspari dylimui, higieniška, lengvai prižiūrima, elastinga. Ši grindų danga puikiai tiks darželiams, prekybos centrams, biurams. Grindys tikrai bus atsparios intensyviam judėjimui.

 

 

 

Natūralus linoleumas - dėl savo sudėties higieniškas ir ekologiškas produktas, todėl ypač tinkamas kloti visose gydymo, vaikų ugdymo įstaigose, viešbučiuose, biuruose ir, žinoma, gyvenamosiose patalpose. Visi linoleumo komponentai yra natūralūs ir chemiškai neapdoroti. Linoleumas gaminamas kruopščiai išmaišant kamštinio medžio miltelius ir natūralius dažus su rišamąja medžiaga, kurios sudėtyje yra linų aliejus, natūralūs sakai, kalkakmenis. Global 3 animacinis pristatymas čia

 

 

 

Baldinis linoleumas tai puikiausia apdaila, skirta visiems, kas trokšta kvapą gniaužiančio grožio funkcionalių baldų, į nieką nepanašių ir nepaprastai ilgai tarnaujančių. Aukštos kokybės, laiko patikrintos kilmės medžiaga. Ši linoleumo danga  yra puikiai žinoma kaip elegantiška, patvari, taikoma daugybei stulbinančio efekto paviršiaus apdailos atvejų, danga.

 

  

 

Kiliminės dangos modulinė grindų danga, tokia kaip kiliminių plytelių, greitai pritaikoma prie besikeičiančių poreikių, todėl dangos ir dizaino keitimo kaštai nedideli.  Mūsų aukštos kokybės  kiliminės plytelės – tai dizaino įvairovė bei kiliminių plytelių dangos įrengimo lankstumas, nes ši danga gali būti klojama kaip plataus audimo kilimas arba mozaikiškai.

 

 

Sportinės dangos - visų rūšių sportinės dangos tiek futbolo aikštynam tiek ir vidaus sporto salėms.